Test

Test

Šī gada 10. Martā, Inčukalna sporta kompleksa baseinā, norisinājās LNSS čempionāts peldēšanā.

Categories: Jaunumi,Sacensības Latvijā

Video

1.daļa
 

2.daļa

3.daļa

 

Sacensībām bija pieteikušies 20 dalībnieki no 4 dažādām organizācijām. Vislielākā bija Strazdumuižas internātvidusskolas komanda.
Dalībnieki bija iedalīti 3 vecuma grupās. Jaunākajiem bija iespēja peldēt divās disciplīnās – 25m brīvajā stilā un 25m kraulā uz muguras. Vidējā vecuma grupa varēja peldēt tās pašas distances, kuras peld vecākā grupa un viņu rezultāti tika ieskaitīti arī vecākās grupas kopvērtējumos.
Sacensības sākās ar 50m brīvajā stilā vīriešiem, kurās uzvarēja Kaspars Biezais, vidējā grupā – Dinārs Leīšavnieks.
Sievietēm 50m brīvajā stilā uzvaru izcīnīja Karīna Skalbe, kura pārstāvēja biedrību „Redzi mani”, vidējā grupā – Aigija Tērauda.
Jaunākajā grupā 25m brīvajā stilā puišiem pirmā vieta Artūram Korjakam.
Meitenēm 25m brīvajā stilā uzvarētāja bija vienīgā dalībniece Vera Voronka.
Sacensības turpinājās ar 50m peldējumiem kraulā uz muguras, kurās pie panākumiem tika: Vīriešiem – Viktors Sergejevs, Sievietēm – Jeļena Bergmane, Vidējā grupā – Deniss Ovsjaņņikovs un Aigija Tērauda.
Jaunākajā grupā 25m kraulā uzvaras izcīnīja: Kristofers Avotiņš, meitenēm: Vera Voronka.
50m peldējumā brasā vīriešiem ātrākais bija Viktors Sergejevs, puišiem – Dinārs Leišavnieks.
Sievietēm 50m brasā uzvaru guva – Jeļena Bergmane.
Sacensību garākajā distancē, 100m brīvajā stilā, pie uzvaras tika: Vīriešiem – Kaspars Biezais, zēniem – Dinārs Leišavnieks, un sievietēm – Jeļena Bergmane.

 

Rezultāti:  

Latvijas Neredzīgo sporta savienības čempionāts peldēšanā

Inčukalns – 10.03.2017.

koef.
B1-0,87
B2-0,93
B3-1
B4-1,05
25 m brīvais stils (Jaunieši)

 

Vieta Vārds, uzvārds Pārstāvniecība Grupa Rezultāts Koeficients Gala rezultāts
1. Artūrs Korjaks Skola B3 00:19,32 1 00:19,32
2. Kristofers Avotiņš Skola B3 00:20,18 1 00:20,18
3. Iļja Slotins Skola B3 00:20,78 1 00:20,78
4. Jānis Gāga Skola B3 00:31,65 1 00:31,65
25 m brīvais stils (Jaunietes)
Vieta Vārds, uzvārds Pārstāvniecība Grupa Rezultāts Koeficients Gala rezultāts
Alīna Aņģēna Skola B1 00:00,00 0,87 DNS
1. Vera Voronka Skola B3 00:31,10 1 00:31,10
25 m krausls uz muguras (Jaunieši)
1. Kristofers Avotiņš Skola B3 00:22,13 1 00:22,13
2. Artūrs Korjaks Skola B3 00:24,62 1 00:24,62
3. Iļja Slotins Skola B3 00:27,03 1 00:27,03
4. Jānis Gāga Skola B3 00:30,03 1 00:30,03
25 m krauls uz muguras (Jaunietes)
Vieta Vārds, uzvārds Pārstāvniecība Grupa Rezultāts Koeficients Gala rezultāts
Alīna Aņģēna Skola B1 00:00,00 0,87 DNS
1. Vera Voronka Skola B3 00:36,27 1 00:36,27
50 m brīvais stils (vīrieši)
Vieta Vārds, uzvārds Pārstāvniecība Grupa Rezultāts Koeficients Gala rezultāts
1. Kaspars Biezais Skola B3 00:28,04 1 00:28,04
2. Viktors Sergejevs Rwszi mani B2 00:32,96 0,93 00:30,65
3. Vladislavs Kurakins Skola B3 00:36,37 1 00:36,37
4. Oskars Maniņš Skola B3 00:58,64 1 00:58,64
1./5. Dinārs Leišavnieks Skola B3 01:01,42 1 01:01,42
2./6. Deniss Ovsjaņņikovs Skola B1 01:15,92 0,87 01:06,05
7. Andris Kalniņš Strazdumuižas T/O B1 03:19,89 0,87 02:53,90
50m brīvais stils (sievietes)
Vieta Vārds, uzvārds Pārstāvniecība Grupa Rezultāts Koeficients Gala rezultāts
1. Karīna Skalbe Redzi mani B3 00:45,25 1 00:45,25
2. Svetlana Bergmane Redzi mani B2 01:15,90 0,93 01:10,59
3. Antra Kronberga NSK Vendene B2 01:19,09 0,93 01:13,55
4. Gaļina Šaroka Redzi mani B3 01:54,71 1 01:54,71
1./5. Aigija Tērauda Skola B3 02:00,15 1 02:00,15
6. Natālija Muravjova Redzi mani B1 02:18,94 0,87 02:00,88
50 m krauls uz muguras (vīrieši)
Vieta Vārds, uzvārds Pārstāvniecība Grupa Rezultāts Koeficients Gala rezultāts
1. Viktors Sergejevs Redzi mani B2 00:43,12 0,93 00:40,10
2. Vladislavs Kurakins Skola B3 00:52,89 1 00:52,89
1./3. Deniss Ovsjaņņikovs Skola B1 01:18,87 0,87 01:08,62
4. Oskars Maniņš Skola B3 00:00,00 1 DNF
50m krauls uz muguras (sievietes)
Vieta Vārds, uzvārds Pārstāvniecība Grupa Rezultāts Koeficients Gala rezultāts
1. Jeļena Bergmane Redzi mani B4 00:48,05 1,05 00:50,45
2. Karīna Skalbe Redzi mani B3 00:55,39 1 00:55,39
1./3. Aigija Tērauda Skola B3 01:47,08 1,00 01:47,08
4. Natālija Muravjova Redzi mani B1 02:15,02 0,87 01:57,47
50 m brass
Vieta Vārds, uzvārds Pārstāvniecība Grupa Rezultāts Koeficients Gala rezultāts
1. Viktors Sergejevs Redzi mani B2 00:47,57 0,93 00:44,24
2. Kaspars Biezais Skola B3 00:50,20 1 00:50,20
3. Vladislavs Kurakins Skola B3 01:07,03 1,00 01:07,03
1./4. Dinārs Leišavnieks Skola B3 01:09,86 1 01:09,86
50m brass (sievietes)
Vieta Vārds, uzvārds Pārstāvniecība Grupa Rezultāts Koeficients Gala rezultāts
1. Jeļena Bergmane Redzi mani B4 00:52,85 1,05 00:55,49
2. Karīna Skalbe Redzi mani B3 01:05,07 1 01:05,07
3. Svetlana Bergmane Redzi mani B2 01:21,45 0,93 01:15,75
100 m brīvais stils (vīrieši)
Vieta Vārds, uzvārds Pārstāvniecība Grupa Rezultāts Koeficients Gala rezultāts
1. Kaspars Biezais Skola B3 01:32,05 1 01:32,05
1./2. Dinārs Leišavnieks Skola B3 02:28,98 1 02:28,98
100 m brīvais stils (Sievietes)
Vieta Vārds, uzvārds Pārstāvniecība Grupa Rezultāts Koeficients Gala rezultāts
1. Jeļena Bergmane Redzi mani B4 01:26,90 1,05 01:31,24
2. Antra Kronberga Vendene B3 03:44,23 1 03:44,23
Share Button
Author: Daiga Dadzīte

X